Meshë kontrolloni derë të dyfishtë valve - China Tianjin Tanggu TWT Valve

Meshë derë të dyfishtë kontrolloni valvula

Përshkrim i shkurtër:

Gjatësia strukturë është në përputhje me EN 588-1 fllanxhë madhësinë e lidhjes EN 1092-1 madhësia në fuqi: DN50 ~ DN1000 temperatura në fuqi: -20 ℃ ~ 80 ℃ PTFE: -20 ℃ ~ 120 ℃ pesha të lehta, struktura kompakte goditjen vend elastik me performanca e shkëlqyer dhe ajrit ndërprerje të shtrënguar. Dyfishtë pranverë të shpërndara njëtrajtësisht force ngarkesës, reagimi është më e shpejtë rreshtim Valve: mund të sigurojë disa materiale sintetike gome për të përmbushur nevojat e aplikacioneve më gërryes fleksibilitetin e vendndodhjes instalimit Ulja t ...


 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Gjatësia strukturë është në përputhje me EN 588-1
  fllanxhë madhësinë e lidhjes EN 1092-1
  madhësia në fuqi: DN50 ~ DN1000
  temperatura në fuqi: -20 ℃ ~ 80 ℃ PTFE: -20 ℃ ~ 120 ℃

  Pesha të lehta, kompakt struktura goditjen
  vend Elastik me punën e shkëlqyer dhe ajrit ndërprerje të shtrënguar.
  Dyfishtë pranverë të shpërndara njëtrajtësisht force ngarkesës, reagimi është më e shpejtë
  rreshtim Valve: mund të sigurojë disa materiale sintetike gome për të përmbushur nevojat e aplikacioneve më gërryes
  fleksibilitetin e vendndodhjes instalimit
  të zvogëluar humbjen e presionit, të përmirësuar karakteristikat dinamike të reagimit, të eleminuar dridhje valvula.


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !