Meshë valvula flutur - China Tianjin Tanggu TWT Valve

valvul meshë flutura

Përshkrim i shkurtër:

Device për rregullimin apo prerja off mesme në tubacion. Të përshtatshme për pajisjen e kontrollit të trajtojë (DN50 ~ 300), ingranazh me vidë, pajisje elektrike dhe pneumatike të kontrollit. Projektimit dhe prodhimit standardeve në përputhje me API 609. Testi Presioni është në përputhje me API 598. Struktura gjatësia e tij është në përputhje me API standardin fllanxhë 609. krah në përputhje me GB / T17241 PN1.0MPa, PN1.6MPa dhe ASME B16.1 125PSI . medium Fluid: ujit, naftës, gazit dhe media të ndryshme korrozive Përdorimi i temperaturës: -10 ℃ ~ 120 ℃ Applicabl ...


 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Device për rregullimin apo prerja off mesme në tubacion.
  Të përshtatshme për pajisjen e kontrollit të trajtojë (DN50 ~ 300), ingranazh me vidë, pajisje elektrike dhe pneumatike të kontrollit.
  Projektimit dhe prodhimit standardeve në përputhje me API 609.
  Testi Presioni është në përputhje me API 598.
  Struktura gjatësia e tij është në përputhje me API 609.
  standardin fllanxhë krah në përputhje me GB / T17241 PN1.0MPa, PN1.6MPa dhe ASME B16.1 125PSI .
  Medium Fluid: ujit, naftës, gazit dhe korrozive media të ndryshme
  Përdorimi Temperatura: -10 ℃ ~ 120 ℃
  në fuqi presion: PN1.0 ~ 1.6MPa
  madhësia në fuqi: DN50 ~ DN1200
  Mënyra Connection: clamp type
  standarde Connection: GB · ANSI · DIN · API · ISO · BS
  Trupi jetës: 50 vjet

  Driving pajisje fllanxhë
  Mund të përdoret në trajton, operatorët veshje, elektrike ose Aktivizuesit pneumatike.

  Unazë
  riving reduktohet në rque, mbështetje rrjedhin, dhe në mënyrë efektive SEPA Vlerësoni atë me trupin e valvulave, të zvogëlojë veshin e rrjedhin.

  Sipërfaqja e vrimës disk bosht
  përmes trajtimit të lustrim, pikërisht përshtatet me seli.

  Precision të lartë profili disk të jashtëm
  të arritur kërkesat e flluskë-ngushtë, të fillojë të vogla dhe të ndaluar të rque, jetën më të gjatë përdorimit e vendin.

  Vula rrjedhin
  rrjedhin nuk është e lehtë për të shtrembëruar, duke eliminuar rrjedhjet e mundshme në rrjedhin.

  Çelësi i fortë precision
  Dërgo shtojcën mundshme për levë manual ose actuator.

  Precision kon pin
  sigurojnë prova pozitive dridhje. Rrjedhin në lidhje disk. Thjesht fushë zë vendin.

  Projektimi integral rrjedhin
  Siguron kontroll të besueshëm dhe pozitive disk.

  Vula Side
  pa nevojën e rondelë fllanxhë.

  Mbështetur vend
  Non-paloset, shtrirje-rezistente prova dhe rrjedhje. Thjesht fushë zë vendin.


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !