Rising rrjedhin butë valvula porta ulur - China Tianjin Tanggu TWT Valve

Rising rrjedhin butë valvula ulur porta

Përshkrim i shkurtër:

Produktet janë prodhuar në përputhje me GB / T24924-2010 / ANSI / AWWA C509-94 ose BS 5163 standardet. Testi përputhet me GB / T13927 ose BS 5163 standardet. Lidhja side fllanxhë në përputhje me dispozitat e GB / 17241.6, PN1.6MPa ose EN 1092 në standardin "PN1.0MPa". Gjatësia Valve e strukturës në përputhje me serinë standarde GB / T12221 valvulave portë struktura gjatësi të shkurtër, dhe në të njëjtën kohë, në përputhje me ANSI B16.10 "gjatësi strukturës valve" në 125 paund ...


 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Produktet janë prodhuar në përputhje me GB / T24924-2010 / ANSI / AWWA C509-94 ose BS 5163 standardet.
  Testi përputhet me GB / T13927 ose BS 5163 standardet.
  Lidhja side fllanxhë në përputhje me dispozitat e GB / 17241.6, PN1.6MPa ose EN 1092 në standardin "PN1.0MPa".
  Gjatësia Valve e strukturës në përputhje me serinë standarde GB / T12221 valvulave portë struktura gjatësi të shkurtër, dhe në të njëjtën kohë, në përputhje me ANSI B16.10 "gjatësi strukturës valve" në standardin e klasës 125 paund, ose BS 5163 standardeve.
  DN65 (2 / ")" ~ (12) "anësore fllanxhë dimensionet e lidhjes mund të jetë në përputhje me ANSI / ASME B16.1" të hedhura flanges tub hekuri dhe pajisje fllanxha "në kërkesat 125 klasës paund standarde.
  Medium Fluid: ujë, vaj, gaz
  Përdorimi Temperatura: -10 ℃ ~ 180 ℃
  në fuqi presion: PN1.0 ~ 1.6MPa
  madhësia në fuqi: DN50 ~ DN600
  Connection: fllanxhë type
  standarde Connection: GB · ANSI · DIN · API · ISO · BS
  Trupi jetës: 50 vjet

  Hedh trupin, me forcë të mjaftueshme për të përmbushur kërkesat e mjedisit të punës, rrjedha lëngu nuk do të pengohet.
  Pykë elastike, mund të përshtatet automatikisht me stresin tub shkaktuar nga deformimi i trupit të valvolës.
  Unazë ngjitur vend është i mbyllur të parandaluar rrjedhje.
  Stem: T - disk - rrjedhin lidhjen për të parandaluar stresin aplikuar në anën e të rrjedhin për të siguruar funksionimin normal.
  Paketimi: paketim përmbajnë preservatives, për të shmangur rrjedhin ndryshk. Kuti të thellë mbushje siguron jetë të gjatë shërbimit të paketimit.
  Unazë vend: selia valvula është mbyllur dhe të ngjitur, e cila mund të eliminojnë kanalin rrjedhje dhe të zgjasin jetën e shërbimit.


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !