valvula gjilpërë - China Tianjin Tanggu TWT Valve

valvul gjilpërë

Përshkrim i shkurtër:

seri EV2000 e rregullimit të trupit valvula nga metali dyfishtë nënshkrimin dhe materiale elastike, duke miratuar dizajn axisymmetric formë, në mënyrë që valvula zona rrjedha zgavër është gjithmonë unazë tkurrje, për të shmangur throttling dalje të boshtit, duke eliminuar cavitation dhe dridhje e tubacioneve dhe të dëmtimit të tubacioneve. Ideal për dizajn gjeometrike, lëngu është i udhëzuar mirë brenda trupit ristrukturimin. Edhe në rastin e presionit të lartë, valvula në mënyrë efektive mund të eleminuar presionin diferencial, presionin e reduktuar për të ...


 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  seri EV2000 e rregullimit të trupit valvula nga metali dyfishtë nënshkrimin dhe materiale elastike, duke miratuar dizajn axisymmetric formë, në mënyrë që valvula zona rrjedha zgavër është gjithmonë unazë tkurrje, për të shmangur throttling dalje të boshtit, duke eliminuar cavitation dhe dridhje e tubacioneve dhe të dëmtimit të tubacioneve. Ideal për dizajn gjeometrike, lëngu është i udhëzuar mirë brenda trupit ristrukturimin. Edhe në rastin e presionit të lartë, valvula në mënyrë efektive mund të eleminuar presionin diferencial, presioni reduktohet në presion të ulët, dhe nuk do të prodhojë dridhje dhe cavitation fenomen. Nga hyrja në seksionin tkurrje të zonës të rrjedhës unazor të rënies së vazhdueshme të normës së rrjedhës së rritur gradualisht, pa cavitation, pa shndërrimin cavitation dëme të energjisë. Pavarësisht pozitës së pistonit, profili i rrjedhjes është unazë, duke siguruar kështu një të përsosur karakteristikë rregullore lineare.

  Medium Fluid: ujë, vaj, gaz, etj
  temperatura në fuqi: -20 ℃ ~ 220 ℃
  në fuqi presion: PN0.6 ~ 6.4MPa
  madhësia në fuqi: DN100 ~ DN2200
  Connection: fllanxhë type
  standarde Connection: GB · ANSI · DIN ISO · · BS
  jeta e Shërbimit: 50 vjet


 • Previous:
 • Next:

 • produkteve të përafërta

  WhatsApp Online Chat !