Performancë të lartë meshë valvula flutur - China Tianjin Tanggu TWT Valve

Performancë të lartë meshë valvula flutur

Përshkrim i shkurtër:

Standardet e projektimit të përmbushur kërkesat e GB / T12238 apo standardet API-609 Valve testimit në përputhje me GB / T13927 ose konsumatorëve kërkesat për testim. standarde Side fllanxhë plotëson kërkesat e GB / T9119 ose ASME B16.5. Struktura e gjatë plotëson kërkesat e specifikuara në GB / T12221-2005 ose API-609. medium Fluid: ujë, vaj, gaz Përdorimi Temperatura: -29 ℃ ~ 450 ℃ në fuqi presion: PN0.6 ~ 6.4MPa madhësia në fuqi: DN50 ~ DN2000 Connection: tipi fllanxhë, tipi pirg, Lloji saldim Connecting standardeve: GB, A .. .


 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Standardet e projektimit të përmbushur kërkesat e GB / T12238 apo API-609
  standarde të Valve testimit në përputhje me GB / T13927 ose konsumatorëve kërkesat për testim.
  Standarde Side fllanxhë plotëson kërkesat e GB / T9119 ose ASME B16.5.
  Struktura e gjatë plotëson kërkesat e specifikuara në GB / T12221-2005 ose API-609.
  Medium Fluid: ujë, vaj, gaz
  temperatura Përdorimi: -29 ℃ ~ 450 ℃
  në fuqi presion: PN0.6 ~ 6.4MPa
  në fuqi Madhësia: DN50 ~ DN2000
  Connection: tipi fllanxhë, tipi pirg, tipi saldim
  Lidhja e standardeve: GB, ANSI, API
  Trupi jetës: 50 vjet

  Dyfishtë dizajn struktura çuditshëm, për të shmangur veshin e sipërfaqes nënshkrimin, duke ruajtur integritetin e vulës dhe të shërbimit të lartë të jetës së.
  Projektimi i ndenjësen e gjerë kënd të shmangur shtypur dhe dëmtuar vend valvula dhe valvula kontakt të ngushtë, duke siguruar jetë më të gjatë të shërbimit.
  Dy - faza të lartë - forcë strukturë rrjedhin për të siguruar mirëmbajtjen e lehtë, struktura dyfishtë çuditshëm bën mirëmbajtjen në internet i ndenjësen dhe disk bëhet e lehtë dhe të shpejtë.
  Brendshme makinë rrjedhin / disk për të shmangur këmbët ose bulona instalimin mund të prodhojë më shumë rrugë të rrjedhje.
  - Unaza fleksibël mbajtës në panik valvula ofron një presion plotësues të shtrojë, jo vetëm që ka avantazhet e strukturë të thjeshtë dhe pesha të lehta, çift rrotullues makinës është i vogël, i thjeshtë, i shpejtë, rrjedha e mirë rregullon funksionin dhe karakteristikat ngushtë nënshkrimin.


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !