Performancë të lartë valvula flutur - China Tianjin Tanggu TWT Valve

valvula flutur performance të lartë

Përshkrim i shkurtër:

medium Fluid: ujë, vaj, temperatura Përdorimi gazit: -29 ℃ ~ 450 ℃ në fuqi presion: PN0.6 ~ 6.4MPa madhësia në fuqi: DN100 ~ DN3600 Connection: tipi fllanxhë, tipi pirg, tipi saldim Lidhja e standardeve: GB, ANSI, API jeta e trupit: 50 vjet vula kryesor është një tre-dimensional vulë metalike multi-nivel, çelik dhe çelik inox, të hapur ose të mbyllur valvula nënshkrimin sipërfaqe fërkime në mes të sipërfaqes nënshkrimin e pash të shkurtër, jetë të gjatë shërbimi, mbyllet valvula është e mbyllur fort , nënshkrimin e besueshme të kryer ...


 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Medium Fluid: ujë, vaj, gaz
  temperatura Përdorimi: -29 ℃ ~ 450 ℃
  në fuqi presion: PN0.6 ~ 6.4MPa
  madhësia në fuqi: DN100 ~ DN3600
  Connection: tipi fllanxhë, tipi pirg, tipi saldim
  Lidhja e standardeve: GB, ANSI, API
  Trupi jetës: 50 vjet

  Vula kryesor është një tre-dimensional vulë metalike multi-nivel, çelik dhe çelik inox, të hapur ose të mbyllur valvula nënshkrimin sipërfaqe fërkime në mes të sipërfaqes nënshkrimin e pash të shkurtër, jetë të gjatë shërbimi, mbyllet valvula është e mbyllur fort, punën e të besueshme nënshkrimin. Pronat elastike e përbërë unazë vulë metalike bërë rrjedhje valvula free.
  Përdorimi i tre dizajnit strukturës çuditshëm, të reduktuar fërkime midis sipërfaqe nënshkrimin, valvula në funksionimin aktual të procesit ka një rol në kompensimin e tre, duke e bërë performanca valvula është më i lartë, jetën më të gjatë.
  Struktura e deng është miratuar, dhe dizajni aerodinamike e pjatë valvula është realizuar, dhe hedh cilësia e sipërfaqes pjatë valvula është përmirësuar, dhe rezistenca rrjedha është reduktuar. Unazë çelik inox montuar në trup, si strukturë kon, të favorshme për qarkullimin e lëngjeve, por edhe përmirësimin e cilësisë hedh e zgavrën e brendshme të trupit të valvulave, të zvogëluar rezistencën e rrjedhës.


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !