Groove valvula flutur - China Tianjin Tanggu TWT Valve

valvul ulluk flutura

Përshkrim i shkurtër:

Instalimi fllanxhë mund të instalohet direkt në përputhje me shofer standarde ISO. Mëngë do të mbulojë vulosjen bosht, për të përmirësuar besueshmërinë e mirëmbajtjes. Bosht sipërme dhe të poshtme bërë prej çeliku inox ka funksionin e anti shpërthimit. Unique katrore dizajn qafë mund të përdoret pa fasteners. Ky dizajn mund të parandalojë zëvendësimin e gabimeve dhe për të eleminuar ndikimin e mundshëm të pjesëve të lirshme, dhe mund të eliminojnë pjesët lirshme me rrjedhën e medias dhe mundësinë e dëmtimit të e ...


 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Instalimi fllanxhë mund të instalohet direkt në përputhje me shofer standarde ISO.
  Mëngë do të mbulojë vulosjen bosht, për të përmirësuar besueshmërinë e mirëmbajtjes.
  Bosht sipërme dhe të poshtme bërë prej çeliku inox ka funksionin e anti shpërthimit.
  Unique katrore dizajn qafë mund të përdoret pa fasteners. Ky dizajn mund të parandalojë zëvendësimin e gabimeve dhe për të eleminuar ndikimin e mundshëm të pjesëve të lirshme, dhe mund të eliminojnë pjesët lirshme me rrjedhën e medias dhe mundësinë e dëmtimit të pajisjes.
  Vula bosht mund të në mënyrë efektive të parandaluar rrjedhjet e mediave.
  Pjatë valvula është bërë prej hekuri me gunga hedhur. Trupi Valve dhe pjatë valvula mund të arrijë 360 gradë kontakt të vazhdueshëm. Formën efektshëm i pjatë valvula ka avantazhet e hapjes të mëdha, dhe mund të rrisë koeficientin e rrjedhës.
  Trupi pirg valvula masë të madhe zvogëlon peshën e instalimit valvulave, operacion i lehtë, instalimin dhe mirëmbajtjen.

  Device për rregullimin apo prerja off mesme në tubacion.
  Të përshtatshme për pajisjen e kontrollit të trajtojë (DN50 ~ 300), ingranazh me vidë, pajisje elektrike dhe pneumatike të kontrollit.
  Projektimit dhe prodhimit të standardeve në përputhje me GB / T12238.
  Test presion përputhet me GB / T13927.
  Gjatësia Struktura është GB / T12221.
  Standarde Side fllanxhë përputhet me GB / T17241.6.
  Medium Fluid: ujit, naftës, gazit dhe korrozive media të ndryshme
  Përdorimi Temperatura: -10 ℃ ~ 150 ℃
  në fuqi presion: PN1.0 ~ 1.6MPa
  në fuqi Madhësia: DN50 ~ DN1400
  Connection: fllanxhë type
  standarde Connection: GBANSIDINAPIISOBS
  Trupi jetës: 50 vjet


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !