Dyfishtë orifce lirimin e ajrit valve - China Tianjin Tanggu TWT Valve

Dyfishtë orifce valvula lirimin e ajrit

Përshkrim i shkurtër:

E ulët e Procesi presioni i shkarkimit është i ndarë në dy faza: kur diferenca presioni është i ulët, ajo mund të përdoret për të kufizuar shpejtësinë shter. Për të eliminuar ndikimin e luhatjeve të presionit mbi sistemin për shkak të shkarkimit të plotë me shpejtësi në kushte të veçanta të tilla si çekiç ujit. Kur është e mundur. Ai është i përshtatshëm për kushtet e kolonën e ujit tubacioni ndarje, diametër të madh dhe tubacionit në distancë të gjatë, kryesore mbushjen tubacionit të ujit të shpejtë, pompë të thellë dhe, sistemit të mbrojtjes së të tubacionit për të shmangur w ...


 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  E ulët e Procesi presioni i shkarkimit është i ndarë në dy faza: kur diferenca presioni është i ulët, ajo mund të përdoret për të kufizuar shpejtësinë shter. Për të eliminuar ndikimin e luhatjeve të presionit mbi sistemin për shkak të shkarkimit të plotë me shpejtësi në kushte të veçanta të tilla si çekiç ujit.
  Kur është e mundur. Ai është i përshtatshëm për kushtet e kolonën e ujit tubacioni ndarje, diametër të madh dhe tubacionit në distancë të gjatë, kryesore mbushjen tubacionit të ujit të shpejtë, pompë të thellë dhe, sistemit të mbrojtjes së të tubacionit për të shmangur efektin e çekiç ujit.

  Medium Fluid: ujë, vaj, gaz
  Përdorimi Temperatura: -20 ℃ ~ 120 ℃
  në fuqi presion: PN1.0 ~ 1.6MPa
  madhësia në fuqi: DN25 ~ DN300
  standarde Connection: GB · DIN ISO · · BS
  Trupi jetës: 50 vjet


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !