Dyshe fllanxhë elastik ulur valvula ekscentrik flutur - China Tianjin Tanggu TWT Valvula

fllanxhë të dyfishtë elastik ulur valvul ekscentrik flutura

Përshkrim i shkurtër:

Mund të jetë e pajisur me një dorezë, ingranazh me vidë, pajisje elektrike ose pneumatike kontrollit. Ulja e çift rrotullues rrotulluese, të mbështetur rrjedhin, dhe të bëjë atë të ndarë nga trupi valvulave në mënyrë efektive, të zvogëlojë veshin e rrjedhin valvulave. Pas lustrim trajtim, me saktësi vend valvula. Për të arritur zero kërkesat rrjedhjet e testit ngushtësi ajrit. Hapja dhe mbyllja çift rrotullues është i vogël, të zgjasin jetën e shërbimit të vend valvula. vula rrjedhin nuk është e lehtë për të shtrembëroj, duke shmangur rrjedhjet zakonshme rrjedhin. The ...


 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Mund të jetë e pajisur me një dorezë, ingranazh me vidë, pajisje elektrike ose pneumatike kontrollit.
  Ulja e çift rrotullues rrotulluese, të mbështetur rrjedhin, dhe të bëjë atë të ndarë nga trupi valvulave në mënyrë efektive, të zvogëlojë veshin e rrjedhin valvulave.
  Pas lustrim trajtim, me saktësi vend valvula.
  Për të arritur zero kërkesat rrjedhjet e testit ngushtësi ajrit. Hapja dhe mbyllja çift rrotullues është i vogël, të zgjasin jetën e shërbimit të vend valvula.
  Vula rrjedhin nuk është e lehtë për të shtrembëroj, duke shmangur rrjedhjet zakonshme rrjedhin.
  Modeli shërbimeve ka avantazhet e saktësi të lartë dhe forca të lartë, dhe është i përshtatshëm për instalimin e trajtuar dhe pajisje të tjera të kontrollit.
  Modeli shërbimeve është karakterizuar në atë që shufra valvula dhe valvula pjatë janë të lidhura fort me pjatë valvula, dhe modeli i shërbimeve ka karakteristikat e anti dridhje dhe zëvendësimin e lehtë.
  Saktësi të lartë, besueshmërisë së lartë, të lehtë për të kontrolluar hapjen dhe mbylljen e pjatë valvula.
  Stabilitet të mirë në përgjithësi, të qëndrueshme, elastik, anti rrjedhje.
  Ndihmëse rrjedhje fund bosht.

  Device për rregullimin apo prerja off mesme në tubacion.
  Të përshtatshme për pajisjen e kontrollit të trajtojë (DN50 ~ 300), ingranazh me vidë, pajisje elektrike dhe pneumatike të kontrollit.
  Projektimit dhe prodhimit të standardeve në përputhje me GB / T12238.
  Test presion përputhet me GB / T13927.
  Gjatësia Struktura është GB / T12221.
  Standarde Side fllanxhë përputhet me GB / T17241.6.
  Medium Fluid: ujit, naftës, gazit dhe korrozive media të ndryshme
  Përdorimi Temperatura: -10 ℃ ~ 150 ℃
  në fuqi presion: PN1.0 ~ 1.6MPa
  në fuqi Madhësia: DN50 ~ DN1400
  Connection: fllanxhë type
  standarde Connection: GB · ANSI · DIN · API · ISO · BS
  Trupi jetës: 50 vjet


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !