Cast valvul hekuri lirimin e ajrit - China Tianjin Tanggu TWT Valve

Gize valvul çlirim të ajrit

Përshkrim i shkurtër:

Procesi i shkarkimit është e qetë, mund të parandaluar ndodhjen e luhatjet e presionit apo fenomeneve të tjera destruktive. Air mund të shkarkohet në tubacionin kur uji është e mbushur me ujë, dhe mund të evakuohen ose presioni negativ në tubacion, të tilla si kushtet e ndarjes kolonën e ujit do të hapet automatikisht, në tubacion për të eliminuar presion negativ. High Speed ​​shter rrjedhjen e gazit, dhe madje edhe airflow me shpejtësi të lartë të përzier me mjegull e ujit nuk do të shkaktojë porti i shkarkimit të ...


 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Procesi i shkarkimit është e qetë, mund të parandaluar ndodhjen e luhatjet e presionit apo fenomeneve të tjera destruktive.
  Air mund të shkarkohet në tubacionin kur uji është e mbushur me ujë, dhe mund të evakuohen ose presioni negativ në tubacion, të tilla si kushtet e ndarjes kolonën e ujit do të hapet automatikisht, në tubacion për të eliminuar presion negativ.
  High Speed shter rrjedhjen e gazit, dhe madje edhe airflow me shpejtësi të lartë të përzier me mjegull e ujit nuk do të shkaktojë porti i shkarkimit të mbyllet paraprakisht. Ndenja është mbyllur vetëm pasi ajri është shkarkuar plotësisht.
  Në çdo kohë, për aq kohë sa presioni sistemi është më e ulët se presioni atmosferik, të tilla si shfaqjen e fenomenit ndarjes kolonën e ujit, valvula e ajrit do të menjëherë të hapë sistemin në ajër, për të parandaluar shfaqjen e presionit negativ në sistemin. Në të njëjtën kohë, sistemi i zbrazjes kohë në kohën e duhur mund të përshpejtojë normën zbrazjes.

  Medium Fluid: ujë, vaj, gaz
  Përdorimi Temperatura: -20 ℃ ~ 120 ℃
  në fuqi presion: PN1.0 ~ 1.6MPa
  madhësia në fuqi: DN25 ~ DN300
  standarde Connection: GB · DIN ISO · · BS
  Trupi jetës: 50 vjet

   


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !