valvula flutur - China Tianjin Tanggu TWT Valve

valvul flutura

Përshkrim i shkurtër:

Device për rregullimin apo prerja off mesme në tubacion. Të përshtatshme për pajisjen e kontrollit të trajtojë (DN50 ~ 300), ingranazh me vidë, pajisje elektrike dhe pneumatike të kontrollit. Projektimit dhe prodhimit standardeve në përputhje me API 609. Testi Presioni është në përputhje me API 598. Struktura gjatësia e tij është në përputhje me API standardin fllanxhë 609. krah në përputhje me GB / T17241 PN1.0MPa, PN1.6MPa dhe ASME B16.1 125PSI . medium Fluid: ujit, naftës, gazit dhe media të ndryshme korrozive Përdorimi i temperaturës: -10 ℃ ~ 120 ℃ Applicabl ...


 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Device për rregullimin apo prerja off mesme në tubacion.
  Të përshtatshme për pajisjen e kontrollit të trajtojë (DN50 ~ 300), ingranazh me vidë, pajisje elektrike dhe pneumatike të kontrollit.
  Projektimit dhe prodhimit standardeve në përputhje me API 609.
  Testi Presioni është në përputhje me API 598.
  Struktura gjatësia e tij është në përputhje me API 609.
  standardin fllanxhë krah në përputhje me GB / T17241 PN1.0MPa, PN1.6MPa dhe ASME B16.1 125PSI .
  Medium Fluid: ujit, naftës, gazit dhe korrozive media të ndryshme
  Përdorimi Temperatura: -10 ℃ ~ 120 ℃
  në fuqi presion: PN1.0 ~ 1.6MPa
  madhësia në fuqi: DN50 ~ DN1200
  Mënyra Connection: clamp type
  standarde Connection: GB · ANSI · DIN · API · ISO · BS
  Trupi jetës: 50 vjet

  Ulja e çift rrotullues rrotulluese, të mbështetur rrjedhin, dhe të bëjë atë të ndarë nga trupi valvulave në mënyrë efektive, të zvogëlojë veshin e rrjedhin valvulave.
  Pas lustrim trajtim, me saktësi vend valvula.
  Për të arritur zero rrjedhjet e kërkesave të testit ngushtësi ajrit, hapjen dhe mbylljen çift rrotullues është i vogël, të zgjasë jetën e shërbimit të vend valvula.
  Vula rrjedhin nuk është e lehtë për të shtrembëroj, duke shmangur rrjedhjet zakonshme rrjedhin.
  Modeli shërbimeve ka avantazhet e saktësi të lartë dhe forca të lartë, dhe është i përshtatshëm për instalimin e trajtuar dhe pajisje të tjera të kontrollit.
  Modeli shërbimeve është karakterizuar në atë që shufra valvula dhe valvula pjatë janë të lidhura fort me pjatë valvula, dhe modeli i shërbimeve ka karakteristikat e anti dridhje dhe zëvendësimin e lehtë.
  Integriteti i mirë, të lehtë për të kontrolluar hapjen dhe mbylljen e pjatë valvula.
  Modeli shërbimeve ka avantazhet e asnjë derdhje, rezistencës në tërheqje, parandalimin rrjedhje dhe zëvendësimin përshtatshëm.
  Device për rregullimin apo prerja off mesme në tubacion.
  Të përshtatshme për pajisjen e kontrollit të trajtojë (DN50 ~ 300), ingranazh me vidë, pajisje elektrike dhe pneumatike të kontrollit.


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !