Контактирајте не

Tianjin Tanggu TWT Клапан копродукции, Ltd.

адреса

Број 1999, Џин Џијанг патот, Tanggu
, Тијанџин 300451 Контакт лице: Mr.Friday

 

Е-пошта

fridaywang@twtvalve.com

will@twtvalve.com

 

 

телефон

Лице за контакт: Mr.Friday

Пратеник: + 86-18722007022

Лице за контакт: Ms.Will Ли

Пратеник: + 86-18920773102

+ 86-22-65728888 ext 7615

 

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !