достигнување

Xianglu петрохемиски (Zhangzhou) копродукции, Ltd инженерство

Wuxi снабдување град на вода компанија јужниот пролет извор на вода инженеринг

На левиот централа банка на проектот Три клисури на реката Јангце

На југ кон проектот Трансфер Северна вода во Tongzhou дел на Пекинг

На југ кон проектот Трансфер Северна вода во Jiaozuo дел на Хенан

Shaoxing третман на отпадни води дела

Шангај Светскиот финансиски центар

Шангај Пудонг Меѓународниот аеродром

Суровини проектот вода во Шангај

Проектот Источна Шенжен вода Заобиколувањето

Dezhou Shihua Хемиски факултет


WhatsApp Online Chat !